יום רביעי, 18 בינואר 2012

חומר טוב - הבלוג של מנחם, מאייר ומעצב

הפעם אנחנו רוצים להציע, לכל מי שמאחל לעצמו דברים טובים, בלוג חדש ונפלא, שכבר עם תחילתו מעורר ציפיה לקראת הבאות. מנחם הלברשטט, המאפשר גם לנו בבלוג זה להנות מציוריו (גם אם מדובר מעט מזעיר מהיקף עבודתו), הקים בימים אלו בלוג חדש בו הוא מעלה מיצירותיו לרשת.

עבודתו של מנחם מצליחה להאיר פינות נסתרות בהוויה האנושית, הן במסגרת עבודתו עבור 'מקור ראשון' כמאייר של אישים מהעבר (חלק מהדברים פורסם כאן בעבר) והן בקומיקסים ואיורים המעניקים זווית חדה ואירונית לסיטואציות והתנהלויות המוכרות לכולנו.

הבלוג של מנחם מאפשר הצצה לסגנונו הייחודי בציור וברישום ומאפשר הצצה והתענגות מכשרונו יוצא הדופן. אולם מנחם אינו עוצר שם ומציע לקורא הטורח לבוא בשער ביתו גם הצעות נעימות ונחמדות המקשרות אותו לבלוגים נפלאים אחרים העוסקים בתחום, שבע"ה ראויים ויקבלו בקרוב התייחסות ספציפית, בהם שוליית הקוסם של יוני שלמון ושל חבורת ארמדיל (ששלמון חלק ממנה), כך ששום דבר לא עוצר את הקורא מלהמשיך ולהנות עדי עד.

למען הגלוי הנאות (גם אם, לקוראי הבלוג, הברור מאליו) אני רואה במנחם כידיד משכבר הימים, ויתכן שניתן לחשוב שבשל כך חוות דעת זו משוחדת ומוטה. אך,אין הדברים כך ולו בשל העובדה הפשוטה, כי יתרונה של האמת הוא באובייקטיביות שבה, ועל כן יכול אני להמליץ בלב שקט, ובשמחה רבה, לכל מי שמוקיר את חייו ואת זמנו להכנס לבלוג של מנחם ולהנות משלל פירותיו.

הבלוג של מנחם - לחץ כאן


ורק בשביל לעורר התאבון,


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה